Тут нам запропоновані звіти компанії, це цифри яким варто приділити увагу, адже це факти, а не ворожіння. Також досить багато показників у своїх розрахунках окрім ціни використовують значення з цих звітів.
Звіти розбито на три розділи. Оскільки кожен з них доволі великий ми також розглянемо їх окремо.
Звітність щодо прибутків компанії
Звітність щодо активів та пасивів компанії
Звітність щодо руху коштів
Зауваження: на відміну від інших країн в Америці компанії звітують за своїм графіком, більш того, він може і є різним у різних компаній. За звичай череду звітування розпочинає Bank of America в початку року, і потім по трохи звітують всі інші компанії.
Звіти що компанії подають є публічно доступними, тобто можна подивитися першоджерело даних з яких розраховується доволі не мала кількість показників компанії.
Знайти звіт компанії можна тут ввівши її символ або назву в поле пошуку.
Потім можна відфільтрувати результати, щоб показувалися лише так звані 10-K звіти, це річний звіт, 10-Q - квартальний.
Кожен звіт є вебсторінкою схожою на звичайнісінький документ, але насправді майже кожна цифра в цьому звіті розмічена.
Знайшовши потрібний звіт буде дві кнопки Open document що просто відкриє звіт, та Open filling що відкриє звіт у перегляді розмічених даних.
Якщо вибрати open filling відкриється сторінка зі списком всіх файлів що були прикріплені до звіту, нас цікавить файлик з приміткою XBRL (eXtensible Business Reporting Language) це і є стандарт розмітки.
У кожної звітуємої цифри є своя окрема назва, як правило з префіксом us-gaap, так, наприклад чистий прибуток розмічається як us-gaap:NetIncome.
Це робить обробку таких звітів дуже тривіальною задачею, саме тому є стільки сервісів що показують всіляку цікаву інформацію про компанію.
Надалі разом з описом значень показників будуть зазначенні звітні маркування, як правило вони будуть мати префікс «us-gaap».
Посилання на джерела: